Mustafa Keser ‘Adam olsun diye yanıma getirdiler’ demişti! Koray Avcı yanıt verdi

Koray Avcı, önceki akşam Kıbrıs’ta bir otelde izleyicileriyle buluştu. Sahne tarzıyla dikkatleri üzerine çeken başarılı isim, konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Muhabirlerin “Bayram sizin için nasıl geçiyor?” sorusuna “Bayram benim için çok güzel geçiyor. Çalışıyoruz, çalışmaya devam ediyoruz. Çalışmadan duramayan bir insanım” yanıtını verdi.

YENİ SİNGLE BU HAFTA

Yeni single çalışması olduğundan da bahseden Koray Avcı, “Bu hafta bir single şarkım çıkıyor. Arabesk bir parça okuyacağım. Herkesin bildiği aynı zamanda benimde çok sevdiğim ve hissettiğim bir şarkı olacak. Menajerimle de anlaşma yaptık. Beni kasım ve şubat ayları arasında rahat bırakması konusunda. O aylarda 4-5 single daha yapmayı düşünüyorum” dedi.

“YANIMA ZAR ZOR GETİRDİLER”

Şarkıcı Mustafa Keser’in geçtiğimiz aylarda verdiği bir röportajda Koray Avcı’yı kastettiği iddia edilmişti.

Keser şu ifadeleri kullanmıştı:

6-7 sene kadar önce Ankara’da sahne aldığı zamanlarda mekanın sahibi tarafından söz konusu şarkıcının kendisine getirildiğini ve “Ağabey bu yanında olsun, bunu yeni piyasaya sürüyorum. Senin yanında görünsün” dediğini söyledi. Söz konusu kişinin utana sıkıla yanına oturduğunu belirten Keser, “Yanıma zar zor getirdiler, görünsün adam olsun diye. Baya da adam oldu, benden çok para kazanıyor şu anda. İki defa uçakta karşılaştık, yüzünü çevirdi bana selam vermedi.

“KİMİ GÖRSEM SELAM VERİRİM”

Keser’in kendisine söylediği iddia edilen laflarına Koray Avcı’dan yanıt geldi. Ünlü isim şu ‘Öyle bir şey yok’ diyerek şu ifadeleri kullandı:

Mustafa abi bizim üstadımız. Ben her gördüğüm yerde selam veririm. Latife etmiş orda bunu öyle kabul ediyorum en azından ben ilk o mekanda 2 Eylül 2015 yılında sahne aldım. Mustafa hocam orada 2017’de sahne aldı. Biz ona hayranız. Onu izlemeye gittik. Sağ olsun bizi iyi ağırladı. Ben öyle biri değilim. Öyle bir şey yok. Mustafa abi bizim üstadımız. Ben her gördüğüm yerde selam veririm. Latife etmiş orda bunu öyle kabul ediyorum en azından ben ilk o mekanda Yolda kimi görsem selam veririm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir