Arda Güler’e iki İngiliz devi talip! Real Madrid ile görüşmeler başlayacak

A Milli Futbol Takımımız, EURO 2024 F Grubu’ndaki ilk maçında Gürcistan’ı 3-1 mağlup etmeyi başardı. Turnuvaya galibiyetle başlayan Milli Takımımızın yıldızlarına Avrupa’nın devlerinden de büyük ilgi vardı.

ARDA GÜLER DAMGASI

Milli Takımımızın Gürcistan’ı 3-1 mağlup ettiği mücadeleye damga vuran isim, şüphesiz ki Arda Güler’di. Genç yıldızımız attığı muhteşem golle takımımızı öne geçirirken oyunda kaldığı sürede sergilediği başarılı performansla da maçın oyuncusu seçildi.

İKİ İNGİLİZ DEVİ PEŞİNDE

CaughtOffside, Arsenal ve Liverpool’un gözlemcilerinin Real Madrid’in genç yıldızını milli takım forması altında izlemek için stadyumda olduklarını belirtti. Arda Güler’in maçtaki performansından etkilenen iki kulübün yakın zamanda genç yıldız için girişimde bulunabilecekleri aktarıldı.

REAL MADRID’İN KARARINA RAĞMEN…

CaughtOffside, Real Madrid’in kendisini bırakmama kararına rağmen bu dönemde İngiliz futboluna dahil olmasının heyecan verici olacağını belirtirken Arsenal ve Liverpool’un da bu ihtimali zorlayacaklarını aktardı. İki İngiliz devinin Real Madrid’de yaşanacak forma rekabetinde Arda Güler’in arka planda kalma ihtimaline karşın hazır durumda olacakları ifade edildi.

GÖZLEMCİ AKINI

Milli Takımımızın Gürcistan ile oynadığı mücadelede Arda Güler özelinde sadece Arsenal ve Liverpool’un gözlemcileri yoktu. Milli yıldızlarımız için Manchester City, Bayern Münih, PSG ve Milan’ın da gözlemcilerinin mücadeleyi stadyumda talip ettikleri belirtildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir